Poznaj kogo to nr

Komórki pojawiły się na rynku już mnóstwo lat wstecz, a mimo tego dalej są najpopularniejszymi sprzętami. Ludzie telefonują z nich praktycznie bezustannie, aby skontaktować się ze znajomymi, przesłać im wiadomość lub usłyszeć czyiś głos. Niestety, nawet te niezwykłe komórki mogą być czasami pewnym niebezpieczeństwem, ponieważ z nich dzwonią także bandyci i naciągacze. Oni telefonują z nieznanych nikomu numerów, jakie jednak można w miarę szybko odkryć.

Oczywiście najłatwiej byłoby zatelefonować pod nieznany numer, jednak często tego typu krok nie będzie za bardzo pożyteczny. Jeśli on nie działa, bo dzwoniący nie odbiera, trzeba w inny sposób rozpoznać, do kogo należy ten numer. Czasem wystarczy tylko wpisać numer do wyszukiwarki internetowej i zajrzeć potem na różne portale, aby odkryć dzwoniącego. Są już nawet specjalistyczne witryny internetowe, jakie mieszczą w sobie praktycznie wszystkie dziwne numery, opisują je i stawiają im noty. Internauta może z nich skorzystać, a także samodzielnie napisać recenzję o niebezpiecznym numerze. A jeśli nawet taka witryna nie posłuży jakiejś osobie, a ją wciąż będą nękać głuche telefony, zawsze może ona udać się na komendę. W skrajnych sytuacjach na pewno powinno się tak zrobić, aby dowiedzieć się, co to za numer dzwonił oraz odkryć dane osobowe obcego rozmówcy. Nękające telefony nie są przecież niczym przyjemnym, dlatego trzeba z nimi walczyć.

W obecnych czasach praktycznie każdą sprawę da się już bez problemu załatwić. Nawet teoretycznie nieznane numery telefonów można błyskawicznie odkryć, by ocenić, czy są one na sto procent bezpieczne. W takim celu wystarczy wejść na odpowiednią witrynę wirtualną, zatelefonować pod nieznany numer lub nawiązać kontakt z policją.

Jak wyszukać numer który do mnie dzwonił?

Rejestrujesz znany ci dzwonek twojego telefonu komórkowego, gonisz do aparatu, naciskasz przycisk „odbierz”, a odzywa się martwa cisza. Sądzisz, iż ktoś się omylił, jednak nieznany numer telefonuje po raz drugi, a sprawa zaczyna się potem powtarzać, a Ty zastanawiasz się kogo to numer telefonu. Te wydarzenia mogą cię zaniepokoić chociażby tak, abyś sprawdził nieznajomy numer. Dokonasz tego bardzo prędko i bezproblemowo.

Na początku zintegruj się z Internetem, a potem wkrocz do internetowego świata, bo to dokładnie z niego będziesz zmuszony skorzystać. Wyszukaj stronę wirtualną zajmującą się wyszukiwaniem oraz opisywaniem numerów telefonów, a potem spojrzyj na nią, sprawdzając, w jaki sposób można ją wykorzystać. Bardzo prędko doinformujesz się wtedy, jak wyszukać telefon który do mnie dzwonił, także zadziałasz tak jak należy. Wklepiesz telefonujący do ciebie numer do właściwej rubryki umieszczonej na stronie, a później jako odpowiedź uzyskasz dane na temat posiadacza konkretnego numeru. Niektóre spośród nich są tworzone przez samych właścicieli stron, a inne przez normalnych internautów, którzy otrzymywali identyczne, ciche telefony. Wysłuchaj ich, a poznasz własnego intruza.

Stron opisujących wszystkie numery komórek jest bardzo wiele, więc możesz automatycznie skorzystać z paru z nich, by uzyskać ogromną ilość danych. Przestudiuj je i samodzielnie wywnioskuj, do jakiej osoby przynależy numer, który wciąż do ciebie wydzwania.